Şuan Şoförsen
Lütfen Önüne Bak
Üye Ol
Şifremi Unuttum
Ana Sayfa
Popüler Konular
Beğenilen Konular
EGY Top 10
Beğeniler Top 10
ÜYE GİRİŞİ


DUYURU
Yazan: Kozbey
Satılık Emlak Sitesi. Beykoz Emlak satılıktır: Siteyi Görmek için Tıklayın
www.beykozemlak.istanbul
10.04.2018 23:16
Yazan: Kozbey
Slogan Yazmayanlar Artık Günün Üyesi Seçilemeyecek. Slogan Yazmak İçin Burayı Tıklayın 
10.04.2018 23:09
DETAYLI BİLGİ
Puan Ne İşe Yarar: Puanı Level Almak İçin Kazanmamız Gerekir.

Nasıl Puan Kazanılır: Konu Açmak 5 Puan Konulara Yorum Yapmak 1 Puan (İlk Yorumsa 3 Puan), Açtığımız Konulara Beğeni Almak 1 Puan, EGY(En Güzel Yorum) Seçince 3 puan, Eğer Başka Konuda Biz Seçilirsek 3 Puan Kazanırız. (Not: Her Konuya Sadece Bir Yorum Yapılabilir. Kendi Konumuza Yorum Yapamayız ve Her Yoruma Cevap Yazılabilir)

Level Ne İşe Yarar: Her Kategorinin Bir Level Değeri Vardır. Örnek olarak (Siyaset Konusunun 3 Level Olduğunu Varsayarsak) Levelimiz 3 Levelden Küçükse Siyaset Konusu açamayız. Açılan Siyaset Konusuna Yorum Yapamayız. (Not:  Yapılan Yorumlara Cevap Verebiliriz.)

Günün Üyesi: Hergün Ceza Almamış Üyelerden Rast Gele Bir Üye Günün Üyesi Seçilir. Günün Üyesi Seçildiği Gün İçerisinde Kullanabileceği 10 Konu Açma Hakkı Kazanır. Ve Sağ Bölümde Bütün Gün Profili Durur. Ve Bütün Üyeler Bunu  Görür.

Konu Açma Hakkı Sistemi: Her Üyeye Günlük 2 Konu Açma Hakkı Verilir Ve Olduğu Level Kadar Hak Daha Kazanır. Örnek Olarak (3 Level Olan Bir Üye 3+2=5 Konu Açma Hakkı Kazanır. 8 Level Olan Bir Üye 8+2=10 Konu Açma Hakkı Kazanır.) 

Gizli Konu, Yorum, Cevap: Açtığımız Konularda, Yaptığımız Yorumlarda, Verdiğimiz Cevaplarda Kendimizi Gizleyebiliriz. İnsanlar  Bazen Sormak İstediklerinden Utanır Veya Tarafsız Olmak İster Ama Söylemeden de Duramaz Gibi Sebepleri  Vardır.
Uyarı: Bunu Fırsat Bilerek Kötü Amaçlı Kullananlar Ceza Alacaktır. Cezası Durumuna Göre Değerlendirilecektir. Saygı Esastır. 

Şikayet: Şikayet Sistemimizde Kayda Değer Şikayetlerde Bulunmamamakta Israr Eden Kullanıcılar Cezalandırılacaktır. 

Benden Al Sistemi: Bir Konuyu, Yorumu Yada Cevabı Benden Al Dediğimizde O Yazıyı Siz Yazmamış Sayılırsınız. Binevi Silmiş  Olursunuz. (Fırsat Bilip Kötü Amaçlı kullananlar Cezalandırılacaktır.)


Hangi Kategori Kaç Level:
Kategori Level
Kültür 1
Tanışma 1
Youtube 1
Soru 1
Aile 1
Okul 1
Aranıyor 1
Sağlık 1
Din 1
Yardım 1
Hukuk 1
Bence 1
Anime & Çizgi Film 2
Spor 2
Müzik 2
Turizm 2
İdda Tahminleri 2
Film & Dizi & Kitap 2
Hayvanlar Alemi 2
Ev İşleri & Usta 2
Gündem 2
Alışveriş 2
Tarih 3
Elektronik & Teknoloji 3
Hava Durumu 3
Oyun 3
Arabalar 3
Nasıl Yapılır 4
Siyaset 5
Aşk 6
Özel Günler 7
Cinsellik 8


Hangi Hangi Level Kaç Puan:
Level Puan
1 9
2 19
3 29
4 39
5 49
6 59
7 69
8 0
GÜNÜN ÜYESİ

Telif Hakkı Tamamen Kozbey'e Aittir.
Yasalar gereği tüm üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Telif hakkınız olan bir paylaşımda bulunulmuşsa info@kozbey.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.