“Dilema” ne kohe pandemie nga Korab Shaqiri
14 Hits - 10.10.2020 Tarihinde Kozbey'de Yayınlandı.

Merr fund dilema për të ardhmen e Sensit, Interi vendos për 24 ... Korab Shaqiri publikon kengen e re “Dilema” – Radio Ferizaj Ura e veriut në kohë pandemie - Bota Sot Pacolli: Një qeveri e mirë nuk bën të rrëzohet në kohë pandemie ... Rikthehet “Dilema Deal or no Deal”/ Nga e hëna, në ekranin e Top ... “Dilema” në kohë pandemie – KOHA.net – Kleabe - KleaBe.Com Paradokse dhe dilema në kohë pandemie... - Liberale Express-KTV - “Dilema” ne kohe pandemie nga Korab Shaqiri ... “Dilema” në kohë pandemie - KOHA.net “Dilema” ne kohe pandemie nga Korab Shaqiri - YouTube “Dilema” ne
Videoyu Paylaş


Bunlara da bakabilirsin...